کمپوست بایوجمی (پودر، گرانول)

کمپوست بایوجمی ( پودر، گرانول ) :

کمپوست بایوجمی تامین‌کننده کربن آلی و مواد آلی مورد نیاز خاک است این کمپوست تشکیل شده از کود دامی و ضایعات کشاورزی است که دارای  کربن آلی و نسبت مناسبی از عناصر مورد نیاز است این کمپوست با استفاده از فناوری بایوجمی، مراحل کمپوست شدن را در زمان کوتاهی طی می‌کند.فناوری بایوجمی موجب شده که این کمپوست عاری از بذر علف هرز و دارای بار میکروبی استانداری باشد.

بلوغ کامل کمپوست و داشتن عناصر حیاتی برای ادامه رشد  گیاه سبب ایجادشرایط مناسبی برای استفاده از این محصول در باغات و مزارع شده است. کمپوست بایوجمی با در اختیار گذاشتن موارد مورد نیاز در هردوره از طول رشد گیاه سبب افزایش جذب در گیاه می‌شود که این مسئله موجب افزایش قدرت عمومی گیاه در مقابل بیماری ها خواهد شد.

این کمپوست. قابلیت انحلال و جذب سریع دارد این کمپوست قابلیت تولید و گسترش اکتینومیست را در خاک دراد که پس از تشکیل آن باعث ایجاد بوی مطبوع از خاک توسط اکتینومیست را خواهد داشت که نشانه سلامت خاک است.  افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی(CEC) و قابلیت افزایش تنفس خاک و نگهداری آب تا پنج برابر وزن خود از دیگر خصوصیات این کمپوست است. کمپوست بایوجمی به عنوان اصلاح گر خاک به شماره ثبت۵I 9858 ازموسسه تحقیقات  خاک و آب کشور، (وزارت جهاد کشاورزی) ثبت شده است.

جهت اطلاع از مقدار و نحوه استفاده از این کمپوست برای محصولات مختلف در مزارع و باغات به کاتالوگ ها و  دستورالعملها  مراجعه کنید.

مشخصات محصول:

شکل محصول: پودر، گرانول

بسته بندی: بسته های ۲۵ کیلویی

آنالیز محصول:

پارامتر واحد مقدار
نیتروژن % ۱٫۵۳
فسفر % ۰٫۶۶
پتاسیم % ۳٫۰۲
ماده آلی % ۵۰+
هدایت الکتریکی ds/m ۱۰+
PH ۷٫۵-۸
آهن ppm ۵۰۰۰
اشرشیا کلی منفی
کلیفرم مدفوعی منفی
سالمونلا منفی
کپک و مخمر Cfu/g زیر ۱۰
سودوموناس Cfu/g زیر ۱۰

مزایای محصول:

  • اصلاح خاک وتثبیت خاک دانه
  • افزایش ماده آلی در خاک
  • کاهش PH خاک
  • امکان استفاده در تمامی فصول
  • افزایش چشمگیرتولید محصول در عین حفظ کیفیت

اطلاعات بیشتر در رابطه با کود کمپوست

فارسی